fbpx

AR KADA NORS SVARSTEI
STUDIJUOTI LIETUVOJE?

SUŽINOK APIE GALIMYBES!

2019 m. lapkričio 25 dieną Lietuvos Respublikos ambasadoje Briuselyje vyks lietuvių bendruomenės susitikimas su Lietuvos aukštųjų mokyklų atstovais.

Susitikimo metu sužinosite apie kiekvienos dalyvaujančios aukštosios mokyklos siūlomas galimybes užsienyje gyvenantiems Lietuvos piliečiams ir užsieniečiams.

Kokybiškas išsilavinimas, moderni akademinė aplinka, prieinama kaina, stipendijos ir visoje Europos Sąjungoje pripažįstami diplomai – tai tik dalis visko, ką Lietuvos aukštosios mokyklos gali Jums pasiūlyti.

APIE RENGINĮ:

Lietuvių bendruomenės susitikimas su Lietuvos aukštųjų mokyklų atstovais vyks 2019 m. lapkričio 25 dieną, 13:00 val., Lietuvos Respublikos ambasadoje Briuselyje (adresu 41-43 rue Belliard, B-1040 Briuselis, Belgija).

Renginyje dalyvaus atstovai iš šių Lietuvos aukštųjų mokyklų:

Taip pat renginyje dalyvaus atstovai iš Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti bei Švietimo mainų paramos fondo – Lietuvos nacionalinės agentūros, administruojančios „Erasmus+“ bei „Mokymosi visą gyvenimą“ programas ir kitas Europos Komisijos ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės finansuojamas iniciatyvas švietimo ir profesinio mokymo srityje.

Renginyje sužinosite apie:

  • studijų Lietuvoje privalumus
  • galimas Jus dominančios srities studijų programas
  • studijų kainas ir siūlomas stipendijas
  • paraiškos pateikimo tvarka
  • ir dar DAUGIAU!

PRELIMINARIĄ RENGINIO PROGRAMĄ RASITE ČIA

DĖMESIO!

Kviečiame užsiregistruoti į renginį iš anksto užpildant šią išankstinę registracijos formą.

Išankstinė registracija reikalinga patekti į ambasados pastatą. Atvykstant turėkite su savimi asmens dokumentą.

***

STUDIJOS LIETUVOJE VR 360°

APIE MUS

Study in LT” yra nekomercinis, nacionalinis projektas – informacijos ir palaikymo centras, skirtas studijas Lietuvoje pasirinkti planuojantiems studentams. Projektu siekiama pristatyti aukštąjį mokslą ir studijas Lietuvoje, didinti jų žinomumą, populiarinti Lietuvos aukštojo mokslo prekės ženklą užsienio studentų (tame tarpe ir užsienio lietuvių), partnerinių institucijų ir organizacijų tarpe. Taip pat siekiama populiarinti jungtines studijų programas skatinant studentų judumą „Erasmus+“ ir jungtinių studijų programų rėmuose.

TURITE KLAUSIMŲ?

KREIPKITĖS!